Krásný byt nebo dům není jen nemovitost. Je to stav mysli.

Ferdinand Kutner

Redot

Realitní služby

Každý má právo na slušné a kvalitní bydlení. To je hlavní filozofie naší společnosti. Proto nemám rád slovo kompromis, protože bydlení není o kompromisech, je to o plnění snů. Nevidíme v lidech, kteří naši společnost navštíví, jen zákazníky, ale jsme si vědomi toho, že každý člověk má svá individuální přání. Proto se u nás v REDOTU každého nejdříve ptáme, jakou má představu nebo sen o vlastním bydlení.

První byt, který jsem takto realizoval, byl malý byt na stáří pro moji babičku. Unikátní trojsměnou, ne nepodobnou akci kulový blesk, jsem pro ni začátkem 90. let získal hezký byt ve Znojmě. Já sám jsem přitom začal objevovat krásy a nevšednost realitního trhu. Tehdy jsem si uvědomil, že práce s nemovitostmi mě opravdu baví a naplňuje. Od té doby uplynula řada let. Ze společnosti REDOT se stala významná realitní kancelář se stovkami uzavřeným obchodů a stabilním týmem spolupracovníků. Mohl jsem proto svoje podnikání posunout o další milník, a tím jsou investice do vlastních developerských projektů.

Snad mohu prohlásit, že stavíme krásné domy. Architektonicky zajímavé, dispozičně a technologicky na výši. Vybíráme si zajímavé lokality, kde stavíme. Velmi mě proto těší, že naše developerské projekty zajímají také další investory, kterým nabízíme zajímavou investiční příležitost s garantovaným výnosem.

REDOT se tak stal investiční a realitní společností, který vedle opravdu nadstandardního servisu realitní kanceláře prodává a pronajímá svoje vlastní byty a domy.

Jsme: „Jistota v džungli realit“.

 

majitel společnosti REDOT
ferdinand.kutner@redot.cz

Jitka Krajčová

ředitelka realitní kanceláře

15 let realitních zkušeností ve společnosti REDOT

Miroslav Chaloupka

Realitní specialista

15 let zkušeností ve společnosti REDOT

Michaela Trcková

Michal Vondrák

Marie Bartáková

Matouš Olšan

Eva Filovkinová

Eliška Hosnedlová

realitní specialista

Mnohaleté zkušenosti se správou budov společnosti REDOT

Ivana Foglarová

realitní specialista

20 let zkušeností v realitách, 10 let ve společnosti REDOT

Emma Krajčová

asistentka a fotografka firmy

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ ÚSPĚŠNÉHO TÝMU?

Nabízíme vám práci v týmu zkušených profesionálů, přátelskou atmosféru a možnost zajímavého kariérního růstu.
    Životopis