Nejnovější developerský projekt

Bytový dům Břevnov

Břevnov, Praha 6 | Termín dokončení: 2021

Naše společnost realizovala v roce 2021 jedinečný developerský projekt na krásném klidném místě v Břevnově, s volným výhledem na široké okolí. Novostavba disponuje 19 elegantními byty v 6 nadzemních podlažích o velikosti 31 až 250 m² a 4 nebytovými jednotkami. Rezidenti mají k užívání 15 parkovacích míst v nadlimitních parkliftech v podzemních garážích, kam není problém umístit i ta nejrozměrnější SUV.  Bytový dům Břevnov nabízí elegantní bydlení pro širokou škálu milovníků komfortního života na prémiovém místě. Své sny o bydlení si zde mohou splnit opravdu všichni, od náročných jednotlivců až po početnější rodinu. Ta například využije všech výhod skýtající nádherný byt v 6. podlaží, který zaujímá celou rozlohu patra a je nabitý těmi nejmodernějšími technologiemi.

Dokončeno

Další developerské projekty

...a také...

Rezidence Chodov

Starý Chodov, Praha 4
Prodej 16 bytů a 2 nebytových jednotek ve velmi povedeném developerském projektu polyfunkčního domu v klidné části pražského Chodova.

Na mlynářce

Rudná u Prahy, Středočeský kraj
Developerský projekt kompletní rekonstrukce a přestavby budovy původního mlýnu v dezolátním stavu na elegantní bytový dům.

Rezidence Světova

Palmovka, Praha 8
Developerský projekt kompletní rekonstrukce půvabného činžovního domu spojené s nástavbou dalších tří pater. Dům najdete na krásném místě, ve slepé ulici u metra Palmovka.

Činžovní dům Jaltská

Karlovy Vary
Odkup a citlivá rekonstrukce secesního činžovního domu, který jsme následně plně pronajali a prodali novému majiteli.

Scelení raketové základny


Horní a Dolní Lukavice, Plzeňský kraj
Scelení areálu bývalé raketové základny o rozloze 100 tisíc m² s 20 stavbami nedaleko Plzně. Nyní areál perfektně slouží novým majitelům pro výrobu betonových prefabrikátů.

Bytový dům Řepy


Řepy, Praha 6
Prodej bytů ve zdařilém developerském projektu moderních čtyřpatrových bytových domů s podzemními garážemi v uzavřeném areálu.

Činžovní dům Běhohorská

Břevnov, Praha 6
Prodej souboru dvou polyfunkčních komerčních budov v jedné z nejoblíbenějších pražských čtvrtí – Břevnově.

Bytové domy Letňany

Letňany, Praha 9
Prodej krásných bytů v developerském projektu tří bytových domů v klidné části Letňan s terasami a podzemními garážemi.

Těší nás, že nám věříte

Reference